ראשי » טיפים » בדיקת בית

בדיקת בית

בדיקת בית

נזילות מים מאתרים עם המומחים

נציגי א.ל איתור נזילות ישמחו לקחת אחריות מלאה על בדיקת מצב הצנרת בבית שלך. אם חשוב לך לדעת איפה ואם יש נזילות, אנו נחשוף את התשובה. במידה ונגלה שאכן קיימת נזילה, נתקן אותה עבורך עם 7 שנות אחריות.

יש לכם נזילה? עכשיו תדעו איך לאתר אותה. לעוד מידע על איתור נזילות

בדיקת בית בדירות חדשות וישנות

חשוב לבדוק את כל סוגי הבתים והנכסים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, שירות כזה לא רלוונטי רק לדירות ישנות אלא יכול להיות קריטי באותה מידה גם בבתים חדשים.

היכנסו לקרוא ולדעת עוד אודות איתור רטיבות

בבתים ישנים, הבדיקה מאפשרת להתמקח על המחיר של הנכס. זו השקעה משתלמת עבור יזמים ורוכשי דירות והיא מחזירה את עצמה מהר במהלך המשא ומתן. בבתים חדשים ודירות שנמסרות על ידי קבלן, אפשר להשתמש בבדיקה כדי להטיל עליו את האחריות על תיקון ליקויי בנייה.

בדיקת בית לצורך הגשת תביעה

הדרך להגיש תביעה נגד קבלן של דירה חדשה היא לבסס אותה עם ממצאים מדויקים. במידה והבדיקה מגלה בעיות בצנרת, צריך להראות ממצאים של מצלמה טרמית או סיב אופטי.

בשלב הזה, כדאי גם לקבל שירות מקצועי מחברה שמתמחה בכך. כאשר החברה מתמחה גם באיתור וגם בתיקון של הנזילות, האכלוס של הדירה החדשה יהיה זריז יותר.

יש גיבוי לבית שלך

המומחים של א.ל איתור נזילות מבינים את החשש שלך טרם כניסה לדירה או רכישת נכס. בשביל לקבל תמונת מצב אמינה על הצנרת, אפשר ליצור קשר עם המוקד הטלפוני שזמין עבורך מסביב לשעון. אחרי שנקבל ממך פרטים, נוכל להגיע ולבצע בדיקת בית עם ציוד מתקדם שמעניק לך את כל המידע.