ראשי » שירותים » איתור רטיבות

איתור רטיבות

מה גורם לרטיבות בתקרה ובקירות? מה ניתן לעשות כשיש רטיבות בבית? כיצד מתקנים רטיבות בבית? כאשר ישנם כתמי רטיבות על התקרה, ברצפות ובקירות הבית הם נגרמים בדרך כלל מנזילה. כתמי רטיבות מצביעים על בעיה בה יש לטפל במהרה, לפני שיהיה פיצוץ גדול בצינור ולפני שהקירות והתקרה יהרסו מטחב ועובש. חשוב לבצע איתור רטיבות ולתקן את התקלה במהירות.

איתור רטיבות – כיצד יודעים שיש בעיית רטיבות?

איתור הרטיבות יש לבצע מיד כאשר יש אינדיקציה לבעיית רטיבות, אך איך יודעים מתי מתעוררת כזו בעיה? ראשית יש לשים לב לחשבונות המים ולשינויים בהם. ניתן לבדוק בעיית נזילה על ידי בדיקת שעון המים – אם כל הברזים בבית סגורים אך מד המים מראה שישנה זרימה, בסבירות מאוד גבוהה מדובר על נזילה. כמו כן, יש לשים לב לכתמי רטיבות על הקירות בבית, מאחורי ארונות ובחיבורי הקיר והתקרה.

מהם הגורמים לבעיות רטיבות בקירות?

ישנם גורמים שונים לרטיבות בקירות ובתקרה, להלן העיקריים ביניהם:

טיפול לקוי לאורך שנים

  • יש לבצע תחזוקה לצנרת הבית אך אנשים רבים נוטים להזניח נושא זה. מומלץ לבצע ביקורות תקופתיות ולטפל בכל נזילה כאשר יש חשד שהיא מתרחשת, אם ישנו חשד לבעיית רטיבות יש להזמין שירות איתור רטיבות במהרה.

בלאי

  • דירות מתיישנות ועמן הצנרת מתיישנת. זוהי אולי התקלה הנפוצה ביותר בתחום הצנרת וזאת משום שלאורך השנים צנרת נוטה להיסדק והמים שיוצאים מהסדקים יוצרים כתמי רטיבות בקירות ובתקרה.

פגיעה בצנרת

  • לעיתים ישנה פגיעה בצנרת הבית בשל תיקונים או שיפוצים, לעיתים הפגיעה מתרחשת בעת תיקון צנרת במיקום אחר בבית.

כיצד מבצעים איתור רטיבות

ברגע שיש חשבונות מים גבוהים או כאשר ישנם כתמי רטיבות בבית,

יש חדש לנזילה ומומלץ להזמין שירות לאיתור הרטיבות בהקדם האפשרי. כיום אין צורך לשבור קירות ומרצפות, אנשי מקצוע מומחים בתחום מאתרים את הנזילות באמצעים טכנולוגיים שונים כגון מצלמת סיב אופטי, איתור באמצעות גז ומצלמה תרמית. כל השיטות הללו מתאימות לאיתור נזילות אשר גורמות לרטיבות, הן מדויקות, מהירות,

והכי חשוב – לא גורמות להרס הקיר והרצפות.

אנחנו כאן על מנת לפתור לך את הבעיה

א.ל איתור נזילות מתמחה בתחום איתור ותיקון רטיבות מזה 20 שנה ולנו כל הציוד הטכנולוגי על מנת לבצע את העבודה במהירות, מקצועיות ואיכות ללא פשרות. האיתור נעשה ללא הרס, עם אחריות של 7 שנים על עבודות הנזילה ותוך מתן מענה טלפוני 24 שעות ביממה. אם יש לך חשד שיש לך כתמי רטיבות בבית ויש לך צורך בשירות שלנו,

כדאי להרים טלפון עוד היום ולהזמין את המומחים להגיע ולפתור את הבעיה.