ראשי » שירותים » איתור תשתיות

איתור תשתיות

מתי צריך למפות תשתיות? איך חושפים תשתית תת קרקעית בלי הרס?

רשויות מקומיות, קבלנים ומתכננים זקוקים לשירות שימנע תקלות או פגיעה בתשתיות תת קרקעיות. בשביל למנוע את הפגיעה הזו, צריך לאתר ולחשוף את המיקום המדויק של כל תשתית.

עם זאת, האיתור חייב להתבצע באופן מדויק. כאשר מבצעים איתור מדויק ואמין, מונעים הרס מיותר וחוסכים בהוצאות.

תשתיות מאתרים עם אנשי מקצוע מומחים

א.מ. אינסטלציה מביאה לישראל את המכשור המתקדם ביותר. בזכות המכשור שלנו, אנו מתחייבים ל-100% ומעניקים 7 שנות אחריות על עבודות איתור ותיקון נזילות.

אם ברצונך גם לאתר תשתיות שונות לצרכים שונים, נשמח לעמוד לרשותך בהקדם.

החשיבות של איתור תשתיות

כמעט אף פרויקט בניה, התחדשות עירונית או שיפוצים לא יכול להתבצע בלי מיפוי מסודר של התשתיות. כאשר ממפים את התשתיות, יודעים מה קורה מתחת לפני השטח. הידע לגבי התשתיות מאפשר גם לבחור איפה לחפור, היכן למקם את המבנה או איפה להכניס את הכלונסאות והיסודות.

לכן, איתור תשתיות הוא בין הפעולות החשובות ביותר שמבוצעות עבור סוגים שונים של פרויקטים בענפי הבניה והשיפוצים. כמו כן, החשיבות של האיתור באה לידי ביטוי בהתנהלות השוטפת של קבלנים ומתכננים.

תוואי העבודה ואיתור המכשולים

את מיפוי התשתיות כדאי לבצע עם חברה שמעניקה מידע מלא על תוואי העבודה. בעזרת המידע על תוואי העבודה ניתן לדעת כיצד מתקדם הפרויקט ואיך הוא משפיע על לוח הזמנים.

מלבד מידע על תוואי העבודה בשיתוף פעולה עם קבלנים, כדאי לבצע איתור שכולל בתוכו חשיפת מכשולים. כך מנצלים את המכשור המתקדם על מנת לחשוף תשתיות תת קרקעיות בלי הרס – אבל גם מתמודדים עם מכשולים לא צפויים.

מכשור למיפוי תת קרקעי

החדשות הטובות הן שיש כיום המון סוגים שונים של מכשור מתקדם. בעזרת המכשור המתקדם אפשר למפות את מה שקורה מתחת לפני הקרקע ולחשוף את התשתיות במהירות.

המכשור המתקדם שבו משתמשים כולל למשל מצלמות תרמיות, סיבים אופטיים ועוד. אם יש בכך צורך, ניתן להשתמש בתוצאות הציפוי על מנת לתכנן מערכות תת קרקעיות מורכבות ובהן מים, ביוב או ניקוז.

חושפים עבורך את הדור הבא של שירותי אינסטלציה

א.ל איתור נזילות גאה ללוות קבלנים ואנשי מקצוע בפרויקטים גדולים. אנו מבצעים שירות מקצועי ב-100% הצלחה ומאחורינו ניסיון מוכח.

אם חשוב לך להפקיד את הפעולה של איתור תשתיות בידיים של אנשי מקצוע, עליך רק להשאיר פרטים או ליצור עמנו קשר.