ראשי » בדיקת רטיבות

בדיקת רטיבות

רטיבות

למה מבצעים בדיקת רטיבות? איך מנקים עובש מהקיר שנוצר כתוצאה מרטיבות?

התפוררות של הסיד והופעת כתמי עובש בדרך כלל מעידים על רטיבות. בשביל לחשוף את מקור הרטיבות, צריך להשתמש במכשור מתקדם. מטרת המכשור המתקדם היא לזהות אם הרטיבות נגרמה בגלל נזילת מים, פיצוץ בצנרת, איטום לקוי וכן הלאה.

אבל למרות שיש סיבות שונות להופעת כתמי רטיבות, הנזקים שהיא גורמת זהים. אם רוצים להתמודד עם הבעיה בצורה אפקטיבית, צריך ליצור קשר עם בעלי מקצוע שמתחייבים להצלחה.

לנו יש את המומחים לאיתור רטיבות מקצועי היכנסו לבדוק

ככה עושים היום בדיקת רטיבות

התייעצות עם א.ל איתור נזילות תעזור לך להכיר את הדור הבא של שירותי איתור נזילות מים. בגלל שיש לנו מכשור מתקדם ומשוכלל לאיתור כל סוגי הנזילות, אנחנו גם נדע איך לפתור את הבעיה. מבחינתך, הצעד הבא הוא יצירת קשר עם נציגינו והצטרפות אל משפחת הלקוחות המרוצים.

סובלים מנזילות בואו למצוא אצלנו מומחה מאתר נזילות מים

החשיבות של בדיקת רטיבות

חשוב לבדוק את הרטיבות מוקדם. באמצעות הבדיקה אפשר להגיע אל שורש הבעיה ולתקן אותה. אם לא מבצעים בדיקה כזו, הסכנה היא מפני תיקון של הבעיה שמופיעה על פני השטח בלבד. אבל בפועל, התפוררות הקיר ואפילו כתמי העובש הם רק סימפטומים – ולא הבעיה עצמה.

בדיקה יסודית עם מצלמה טרמית או סיב אופטי תאפשר לזהות את המקור של הנזילה. גם אם הרטיבות נגרמה בגלל בעיות איטום, בדיקה כזו רלוונטית ונותנת תוצאות מדויקות ומהר.

הסכנה עם רטיבות בקיר

הבדיקה חשובה גם כי היא מונעת את המשך הנזק. בטווח הקצר, רטיבות מחלחלת אל יסודות המבנה ומערערת על היציבות שלו.

בטווח הבינוני והארוך, המשמעות של כתמי רטיבות היא הצטברות כתמי עובש ופטריות על הקירות. תופעה כזו פוגעת בבריאות ועלולה לגרום לריחות של טחב בתוך הבית.

מפסיקים לחיות עם רטיבות

נציגי א.ל איתור נזילות יעמדו לרשותך בהקדם עם כל הציוד לאיתור נזילות מים. אם גילית שיש כתמי רטיבות בסלון או בחדר, זה הזמן לדבר איתנו.

אצלנו כל לקוח מקבל 7 שנות אחריות על עבודות הנזילה. רוצה גם כן ליהנות מתנאים כאלה? שווה להשאיר פרטים ולתאם בדיקת רטיבות בהקדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *