ראשי » תיקון נזילה – אל תמתינו עם זה

תיקון נזילה – אל תמתינו עם זה

  • by
תיקון נזילה

במיוחד בשנים האחרונות, בתקופה של סגר הקורונה, למדנו לדחות דברים שאינם דחופים. חלק מהחשש היה שאנשים זרים יכנסו לבית. אך, בניגוד לכל תיקון אחר שאינו דחוף, כאשר יש נזילה בבית חשוב לבצע את התיקון מוקדם ככל האפשר.

תיקון נזילה מהותי לתחזוקת המבנה

אם תהיתם מדוע מדובר בתיקון כה מהותי, הרי בסך הכל מדובר במספר טיפות מים, תופתעו לגלות מספר פרטים. גם טיפה מים אחת מסוגלת לאורך זמן לחצוב סלע. קל וחומר, כאשר מדובר בנזילה שמתגברת ויכולה להוות כר פורה לנזקים לבלוקים ולריהוט הבית (במיוחד לארונות המטבח). נזילה כזו יכולה אפילו להגיע לדירות תחתיכם ולגרום לעוגמת נפש רבה ואפילו סיכון בתביעת ביטוח על נזק זה.

עובש – לא נעים לנשום ולראותו

מלבד זאת, אתם כמובן בסיכון להופעה של עובש על הקירות והרהיטים, המהווה סיכון בריאות ומפגע אסתטי של ממש. אם אתם לא מתקנים את הנזילה היא גורמת ללחות. הלחות הזו מושכת פטריות, שנבגיהן שלהן נמצאים באוויר כל הזמן. הנבגים הללו מתפתחים לכתמים העכורים שרואים על קירות של בתים ישנים. תופעה זו תתרחש גם בבית חדש לחלוטין עם לחות מוגברת.

לכן, קל לזהות מדוע תיקון נזילות מהווה חלק בלתי נפרד מניהול של בית, הן במקרה שזה נכס בבעלותכם והן במקרה של דירה.

מי יכול לאתר ולתקן את הנזילה?

כדאי להזמין חברה מקצועית המבצעת את הבדיקות הדרושות לפני תיקון נזילה. חברות אלה בוחנות באמצעות מצלמה תרמית מה מקור הנזילה. רק אז הקיר יפתח תוך גישה ישירה לצינור שיש לתקן.

אם מדובר בצינור הממוקם בתקרה או מתחת לבלטות יתכן ויהיה מדובר בשיפוץ של ממש. לכן, ככל שתקדימו לאתר את הנזילה הזו, כך תוכלו לחסוך סכום רב בתיקונה. חברות מקצועיות יגיעו עד אליכם, יבצעו בדיקה מקצועית ואז יוכלו לתת לכם הצעת מחיר לתיקון הנזילה הזו. אם מדובר בסתימה שגורמת לה, כמובן החברה תוכל גם לפתוח את הסתימה במהלך העבודה.

איך מוצאים חברה מתאימה?

כדאי לקרוא את ההמלצות ברשת לפני שבוחרים חברה לצורך איתור ותיקון נזילות מים. כך, תוכלו לדעת אם מדובר בחברה חדשה יחסית ללא ניסיון או בחברה וותיקה. כמו כן, תזהו אם מדובר בחברה אמינה, שמעניקה שירות לקוחות איכותי ללקוחותיה. כמו גם מסוגלת גם לאתר וגם לבצע תיקון נזילה מהיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *