ראשי » אינסטלטור

אינסטלטור

אינסטלטור

נתקלת בבעיה שמצריכה שירות מהיר של אינסטלטור? איך בוחרים איש מקצוע בתחום השרברבות?

בעיות צנרת אינן סובלות דיחוי. כל מי שנתקל אי פעם בבעיה בצנרת, בסתימה או בכניסה של מי גשמים לבית יודע היטב שיש צורך באיש מקצוע באופן בהול. כאשר ישנה נזילה או בעיה בצנרת היא בדרך כלל משביתה את הבית, לעיתים אף יש לסגור את הברז הראשי ולהישאר ללא מים זורמים. הזמנת אינסטלטור תוביל לאיתור מקור הנזילה ותסייע במציאת פתרון מהיר שימנע נזקים נוספים.

מתי יש צורך בהזמנת אינסטלטור?

כמעט תמיד מדובר על מקרה חירום

  • הצינור בגינה מתפוצץ
  • מתגלה רטיבות בבית
  • שפתאום יש סתימה בביוב

תקלות שמצריכות הזמנת שרברב מחייבות לעיתים קרובות מאוד את סגירת המים הראשית על מנת למנוע המשך של הנזילה אשר גורמם לבזבוז מים ולעלויות גבוהות וכמובן גם להרס של המבנה והתכולה שנמצאת בו.

מה חשוב לדעת לפני?

כמה פעולות פשוטות יקלו על בחירת איש המקצוע.

ראשית יש לוודא כי האינסטלטור נותן שירות באזור המגורים הנדרש וכי הוא יכול להיות זמין להגיע ולבדוק מה התקלה במהירות האפשרית. שנית, חשוב להבין שאינסטלציה היא תחום מורכב וענף ולא כל איש מקצוע מכיר את כל סוגי הבעיות ולכן יש לוודא מראש שהשרברב מבין ומתמחה ספציפית בבעיה הקיימת. מומלץ לא לוותר על בדיקה גם כאשר מדובר על מצב חירום. חשוב לבחון את אמינות אנשי המקצוע שנכנסים לבית על מנת לא לחוות עוגמת נפש בנוסף לבעיה שנוצרה בבית. היום ניתן ממש בקלות להיכנס לאינטרנט ולמצוא חוות דעת על שירותי אינסטלציה ועל אנשי מקצוע מובילים. מדובר על פעולה פשוטה שיכולה לחסוך בשלב מאוחר יותר נזקים, זמן וכמובן כסף. ולמעשה – הלקוחות שלנו מרוצים, כך שבסיום השירות, אין סיבה שלא נקבל גם את ההמלצה שלך.

יכול לעניין אתכם גם:

האם ניתן להזמין אינסטלטור באופן דחוף?

מומחי אינסטלציה חייבים להיות זמינים על מנת לספק את השירות הטוב ביותר ללקוח.

ברוב המקרים ניתן להזמין את השרברב עד לבית הלקוח בתוך כמה שעות לכל היותר – וזאת על מנת למנוע נזקים ולהגיע לפתרון הבעיה במהירות האפשרית. עם זאת, יש לקחת בחשבון שבימי שישי ושבת התעריף של השרברב יקר יותר וזאת בשל הזמינות ביום המנוחה. כמו כן, תעריף לילה הוא תעריף גבוה יותר.

בוחרים במקצוענות

חברת א.ל איתור נזילות תשמח להעמיד לרשותך את אנשי המקצוע הטובים בתחום איתור הנזילות. אנו עושים שימוש בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר ומספקים 7 שנות אחריות על תיקוני הנזילות שאנו מבצעים. אנו ממתינים לפנייתך כעת ונשמח לספק לך שירות שיוביל לפתרון הבעיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *